Wie geeft er les?

Alle lessen staan onder verantwoordelijkheid van een gediplomeerde trainster. De diploma’s zijn behaald via de KNGU of via een Sporthogeschool.

 

 

Naam

Lesgroep

Contactgegevens

Alexandra Bisch

Selectie 3-4

 

Alice Jakobs

Zaterdag recreatie

alicejakobs@home.nl

Astrid Luijten

Oud-turnsters

astrid.luijten@home.nl

Daniël Zoran

Dinsdag recreatie + 2 uursgroep Daniel-zoran@hotmail.com

Ingrid Coppens

Selectie 1-2

mail@ingridcoppens.nl

Josine de Leeuw - van Weenen

Zaterdag recreatie, jong talent, selectie 3-4

 

Lenneke Ostendorf

Donderdag recreatie, selectie 3-4

lenneke@ojcturnen.nl

Lieke Somers

Jong Talent, selectie 3-4

liekesomers@home.nl

Mirte van Gaal

Dinsdag recreatie en 2-uursgroep, donderdag recreatie, zaterdag recreatie, selectie 3-4

 

Nienke Luijten

Dinsdag recreatie, 1,5 uursgroep, Woensdag recreatie, Zaterdag recreatie

nienke.luijten@hotmail.com

Sietske Luijten

Selectie 3-4

sietske_turnen96@hotmail.com

Peggy van Dinther

Selectie 1-2

dinther.peggy@gmail.com

Remco Landsheer

Dames

remco_landsheer@hotmail.com

 

 

 

 

Assistenten

Alle lessen worden geassisteerd door onze assistenten. Wanneer zij 14 jaar zijn halen zij hun assistentendiploma, niveau 2. Daarna kunnen ze er voor kiezen om niveau 3 te doen. 

Naam

Geeft les aan

Anne Backus

Dinsdag recr + 1,5 uurs, donderdag recr. en zaterdag recr.

Casper Gouweloos

Dinsdag recr., donderdag recr., zaterdag rec.

Eline Kanters

Woensdag rec.

Esmee van Alebeek

Zaterdag recr.

Indy Geenen

Zaterdag recr.

Julia Somsen

Dinsdag recr., woensdag recr. en zaterdag recr.

Lisa van Rosmalen

Dinsdag recr.

Loes Mastenbroek

Dinsdag recr. + 2-uursgroep en zaterdag recr. 

Maddie Timmers

Zaterdag recr. 

Marit van der Pas

Zaterdag recr. 

Marleen Somers

Dinsdag recr. zaterdag recr. 

Noa Marras

Dinsdag recr., donderdag recr., zaterdag recr.

Robin Kwakkernaat

Selectie 3-4

Roos Baaijens

Zaterdag recr.

Sophie Kanters

Zaterdag recr.

Yildez Coppens

Jong Talent

Zephyra Abeele

Zaterdag recr.

Zoë Valk

Zaterdag recr.