Wie geeft er les?

Alle lessen staan onder verantwoordelijkheid van een gediplomeerde trainster. De diploma’s zijn behaald via de KNGU of via een Sporthogeschool.

 

Naam

Lesgroep

Contactgegevens

Alexandra Bisch

Selectie 3-4 zondag

 

Astrid Luijten

Oud-turnsters dinsdag

astrid.luijten@home.nl

Daniël Zoran

Dinsdag, donderdag en zaterdag recreatie. 2-uursgroep, 12+ groep

Daniel-zoran@hotmail.com

Ingrid Coppens

Selectie 1-2, maandag, woensdag, vrijdag, zaterdag

mail@ingridcoppens.nl

Josine de Leeuw - van Weenen

Zaterdag recreatie, jong talent, selectie 3-4

 

Lieke Somers

Jong Talent zondag, selectie 3-4 donderdag, zondag, selectie 1-2 vrijdag

liekesomers@home.nl

Marleen Somers

Ouderkindles zaterdag

marleen.a.somers@gmail.com

Mirte van Gaal

Selectie 3/4 zondag

 

Nienke Luijten

Dinsdag en zaterdag recreatie, 1,5 uursgroep,

nienke.luijten@hotmail.com

Sietske Luijten

Selectie 3-4 zondag

sietske_turnen96@hotmail.com

Peggy van Dinther

Selectie 1-2 maandag, vrijdag, zaterdag

dinther.peggy@gmail.com

Remco Landsheer

Dames dinsdag

remco_landsheer@hotmail.com

 

 

 

Assistenten

Alle lessen worden geassisteerd door onze assistenten. Wanneer zij 14 jaar zijn halen zij hun assistentendiploma, niveau 2. Daarna kunnen ze er voor kiezen om niveau 3 te doen. 

Naam

Geeft les aan

Anne Backus

Dinsdag recr + 1,5 uurs, donderdag recr. en zaterdag recr.

Casper Gouweloos

Dinsdag recr., donderdag recr., zaterdag rec.

Eline Kanters

Woensdag rec.

Esmee van Alebeek

Zaterdag recr.

Indy Geenen

Zaterdag recr.

Julia Somsen

Dinsdag recr., woensdag recr. en zaterdag recr.

Lisa van Rosmalen

Dinsdag recr.

Loes Mastenbroek

Dinsdag recr. + 2-uursgroep en zaterdag recr. 

Maddie Timmers

Zaterdag recr. 

Marit van der Pas

Zaterdag recr. 

Marleen Somers

Dinsdag recr. zaterdag recr. 

Noa Marras

Dinsdag recr., donderdag recr., zaterdag recr.

Robin Kwakkernaat

Selectie 3-4

Roos Baaijens

Zaterdag recr.

Sophie Kanters

Zaterdag recr.

Yildez Coppens

Jong Talent

Zephyra Abeele

Zaterdag recr.

Zoë Valk

Zaterdag recr.